prezentuje artystyczną biżuterię filcową, kolorowe,
filcowe kreacje, a także inne rozmaitości.

....................................................................................................................................................................................................

sobota

Z łąki na bal

Która z nas nie marzy o torebce, która zaskoczy i zaintyguje....., a przy okazji schować do niej można
wszystko co niezbędne na spotkanie przy kawie, przyjęcie, a nawet bal....
Hand felted meadowflower bag.....

poniedziałek

Kwitnące pnącze

Kolejna inspiracja prosto z ogrodu. Naszyjnik - kwiat filcowany ręcznie. Można go nosić na różne, fantazyjne sposoby. Aby uzyskać filcowy wyrób wysokiej jakości trzeba być cierpliwym i poddawać puszystą materię wełnianych włókien długiemu procesowi filcowania.

piątek

Zakręcone kolczyki

zakręcone kolczyki wiZUaRiona
Nowa zakręcona kolekcja kolczyków inspirowanych kolorami morskiej fali, egzotycznymi wyprawami, skrzydełkami motyla, rozświetlonym niebem, jednym słowem kolorami lata. Kreole wykonane są z drewnianych elementów, projektowanych i ręcznie wycinanych w mojej pracowni.
Kolczyki malowane są z obu stron w różny sposób co daje możliwość noszenia ich na zmianę czyli według  zasady dwa w jednym. 

poniedziałek

Kwiaty, koronka i len

Kwiaty ręcznie filcowane z mojej najnowszej, letniej kolekcji. Inspirację stanowią bawełniane koronki, nici i len, które wzbogacają strukturę biżuterii.

środa

Nasturcje

Nasturcje inspirują mnie od dawna. Te na zdjęciach powstały w mojej pracowni.Wykonane są w technice ręcznego filcowania włókien wełny owczej. Jako broszki noszone na przykład do wełnianych swetrów będą wspomnieniem słonecznego lata. W lecie świetnie wyglądają nie tylko do lnu.